KONST / Litografier / Färglitografi 15042013
nr 1504 2013
Hans Tollsten
(1930-1994), Sverige
Utsikt från fönster. Signerad, färglitografi, numrerad 197/260 cm. Bildmått: 43x57cm, yttermått inklusive ram: 61x74 cm
Hans Tollsten, svensk bildkonstnär född 1930, död 1994.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:41:32
19/11 21:19:28
21 nov